Reference

Kluziště Tanvald

Mobilní kluziště u základní školy v Tanvadlu. Dodávka a montáž epdm chladícího koberce, mantinel, chladící jednotka

Stavba technologiceckého cetra ČEZ zimního stadionu Kladno

V roce 2023 bylo postaveno nové Energocentrum k zimnímu stadionu Kladno. Jako subdodavatelé jsme měli na starost technologii chlazení a instalovali jsme 4 kompresory, odpařovací kondenzátor, dvě expanzní nádoby, sběrač čpavku, systém využití odpadního tepla.

Zimní stadion Povrly

Jako subdodavatel jsme zrealizovali rekonstrukci chlazení zimního stadionu v Povrlech. Byla dodána chladící jednotka se dvěma pístovými kompresory, odpadní teplo z  jejich provozu se využívá pro plnění vody do rolby. Ledová plocha s ocelovými trubkami, přímé čpavkové chlazení jako energeticky nejvýhodnější řešení chlazení zimních stadionů. Nové mantinely.

Zimní stadion Kladno

Rekonstrukce tréninkové ledové plochy Zimního stadionu Kladno. Ocelové potrubí, přímé chlazení. V rámci realizace jsme jako generální dodavatelé realizovali stavební část, betonáže plochy, mantinel. 

Multifunkční hřiště s kluzištěm Líbeznice

Ve spolupráci s firmou Sportovní podlahy Zlín jsme zrealizovali technologii chlazení pro multifunkční hřiště v Líbeznici. Moudrý investor dal přednost před subtilním řešením v podobě plastového rastru kvalitnímu a stabilnímu řešení zalitému v betonu. Na ten byla položena umělá tráva pro využití v letních měsících.

Pivovar Ostravar

Montáž odpařovacího kondenzátoru Baltimore Polairis

Zimní stadion Velké Popovice

Výstavba strojovny chlazení a rekonstrukce ledové plochy zimního stadionu. Chladící jednotka se třemi šroubovými kompresory, vzduchový kondenzátor, využití odpadního tepla. Ledová plocha pro přímé chlazení, betonáž, mantinel, systém MaR a elektro.

Zimní stadion Příbram

Rekonstrukce kondenzační strany zimního stadionu. Dodávka a montáž odpařovacího kondenzátoru, čerpadel vody, MaR

Zimní stadion Studénka

Rekonstrukce strojovny chlazení a ledové plochy na přímý odpar. Součástí zakázky byla betonáž ledové plochy, dodávka a montáž mantinelů, elektro zapojení a systém měření a regulace. Strojovna chlazení se dvěma pístovými kompresory Mycom, odpařovací kondenzátor.

Sladovny Soufflet Prostějov

Dodávka a montáž odpařovacího kondenzátoru

Zimní stadion Mariánské Lázně

Rekonstrukce strojovny chlazení a ledové plochy zimního stadionu Mariánské Lázně. Součástí rekonstrukce byla dodávka a montáž chladící jednotky, technologie pro využití odpadního tepla, elektro zapojení, systém měření a regulace, stavební práce vč. betonáže plochy, mantinel

Zimní stadion Znojmo

Rekonstrukce ledové plochy přímého chlazení

Kluziště Tišnov

multifunkční hřiště u Základní školy

Olympijský park Brno

montáž kluziště 20×40 bm (subdodávka pro BaP)

Kluziště České Budějovice

pronájem mobilního kluziště pro Adventní trhy

Nestlé Zora Olomouc

odpařovací kondenzátor

Pivovar Rebel Havlíčkův Brod

rekonstrukce strojovny chlazení, systém MaR

Zimní stadion Opočno

rekonstrukce strojovny chlazení

Mobilní kluziště Brno Černovice